Online-библиотека

Білети для підготовки водіїв категорій "А" "В"

Білети для підготовки водіїв категорій "А" "В" в автошколе онлайн
Інтерактивні білети дозволяють ВИВЧАТИ ТА ПЕРЕВІРЯТИ знання з Правил дорожнього руху, основ безпечного керування транспортними засобами, надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП, а також законодавчих актів, які стосуються відповідальності за порушення Правил і безпеки дорожнього руху. 

Перелік запитань у білетах відповідає завданням, затвердженим наказом Департаменту ДАІ МВС України № 76 від 17.05.2013 для складання іспитів на право керування транспортними засобами (Київський варіант). 

В ПОВНІЙ ВЕРСІЇ розміщено 110 інтерактивних екзаменаційних білетів. 

Online версія – постійно підтримується авторами і завжди відповідає чинному законодавству та питанням на іспиті в Сервісному центрі МВС (ДАІ).


У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про Національну поліцію», внесенням зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення  та низки постанов Кабінету Міністрів України, завдання та ілюстрації до них приведені у відповідність до чинного законодавства (регулювальник, автомобілі поліції зі спецсигналами  тощо).

Згідно Закону України № 1446-VIII від 07.07.2016 р. щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, запитання № 2 у білетах № 5 та № 8  приведені у відповідність до цього Закону.

Постановою № 161 від 22.03.2017 р. Кабінет Міністрів України привів Правила дорожнього руху у відповідність до Законів України «Про Національну поліцію» та «Про дорожній рух». Цими змінами в Правилах всі повноваження по контролю за безпекою дорожнього руху, що надавалися підрозділам Державтоінспекції, передані Національній поліції України, а повноваження щодо реєстрації транспорту і отримання посвідчення водія — сервісним центрам МВС України. Також розмежовано і питання безпеки дорожнього руху, що потребували узгодження з Державтоінспекцією, між поліцейськими і територіальними органами з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ.

Звертаємо вашу увагу, що внесені до Правил дорожнього руху зміни є лише технічними («міліція — поліція», «працівник МВС — поліцейський», уточнено заборони керування транспортним засобом у стані сп’яніння тощо) і принципово зміст запитань та правильних відповідей не змінюють.

Билеты для водителей категорий "A" "B"

Билеты для водителей категорий "A" "B" в автошколе онлайн
Интерактивные билеты для кандидатов в водители транспортных средств категорий "А" и "В" позволяют ИЗУЧАТЬ И ПРОВЕРЯТЬ знания Правил дорожного движения, основ безопасного управления транспортными средствами, оказания первой медицинской помощи пострадавшим в ДТП, а также законодательных актов, касающихся ответственности за нарушение Правил дорожного движения. 

Перечень вопросов в билетах соответствует заданиям, утвержденным приказом Департамента ГАИ МВД Украины № 76 от 17.05.2013 г. для сдачи экзаменов на право управления транспортными средствами. 

В ПОЛНОЙ ВЕРСИИ содержится 110 интерактивных экзаменационных билетов. 

Online версия – постоянно поддерживается авторами и всегда  соответствует действующему законодательству и вопросам на экзамене в сервисном центре МВД (бывшем МРЭО ГАИ).


10 вопросов по Правилам

Ваш ребенок уже готов сесть за руль мопеда?
Проверьте его знания Правил дорожного движения на простом тесте в 10 вопросов.
А можете и сами проверить свои знания Правил.

10 тестов по 10 простых вопросов по ПДД, ориентированных на водителя мопеда.

Билеты для водителей мопедов и скутеров (категория А1)

Билеты для водителей мопедов и скутеров (категория А1) в автошколе онлайн Билеты помогут ИЗУЧИТЬ основные положения Правил дорожного движения Украины и позволят оценить знания для получения права управлять транспортными средствами категории «А1».  
В ПОЛНОЙ ВЕРСИИ содержится 50 интерактивных экзаменационных билетов. 
Законодательство Украины предоставляет право управлять транспортными средствами категории «А1» лицам, достигшим 16-летнего возраста, а обучаться — с 14 лет

Билеты повышенной сложности

Билеты повышенной сложности в автошколе онлайн
   Интерактивные экзаменационные билеты повышенной сложности позволяют более глубоко оценить знания ПДД и нормативных документов в сфере безопасности дорожного движения. 
   В ПОЛНОЙ ВЕРСИИ содержится 50 интерактивных экзаменационных билетов. 
   Особенностью билетов является то, что на вопрос может быть несколько правильных ответов.

Білети підвищеної складності

Білети підвищеної складності в автошколе онлайн
Спробуйте свої знання з Правил дорожнього руху
(тест для тих, хто знає Правила...)

Билеты для водителей категорий "C" "D" "E"

Билеты для водителей категорий "C" "D" "E" в автошколе онлайн В ПОЛНОЙ ВЕРСИИ содержится 110 интерактивных экзаменационных билетов для кандидатов в водители категорий «C»,, «D», «E».